ФОТО: И велеа дека е неплодна, но таа роди четворка!


Ешли и Тајсон Гарднер 8 години воделе битка со неплодност, но тие пред два дена станаа родители на четворка.

Тие станаа познати ширум светот, а тие со своите видеа на Јутјуб ги водеа пријателите и гледачите низ нивната емотивна приказна.

forkids

На 29 декември тие станаа горди родители на четири девојчиња кои ги крстија Есме Џејн, Еванџелин Фејт, Инди Меј и Скарлет Елизабет.

Мајката и бебињата се чувствуваат одлично и моментално се уште се во болница.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1