Фото идеја: Саксии од пластични шишиња


 

Доколку немате доволно саксии, а имате еден куп пластични шишиња, еве интересна идеја како да ги искористите. Се што ви е потребно се старо цд, ножици, лепак и малку боја, најдобро спреј.

 

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1