Фото илустрација – како известуваат медиумите во Македонија :)


Фото илустрација – како известуваат медиумите во Македонија 🙂

На facebook кружи оваа фотографија која на интересен начин зборува за медиумите во Македонија.

извор – Зоом.мк

mediumi

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1