ФОТО: Како изгледа Барбика без шминка


За малите девојчиња совршена убавина им претставува нивната кукла Барбика. Веќе подолго време на интернет се зборува за нејзините нереални пропорции, премногу тесна половина и долги нозе.

barbika500

 Меѓутоа дека ниту светот на пластиката не изгледа совршено докажува фотографијата на која може да се види Барбика без шминка. Со подочници и воспалени очи, жолти заби и без сочна боја на усните која без никаков проблем може да биде знак за предупредување кој покажува што на нашето лице му прави недостатокот на воздух и неправилниот начин на живот.

Курир

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1