Фото: Како Меркел го доживеа поразот на Германските фудбалери


 

 

Последните неколку часа социјалните мрежи беа преплавени од оваа фотографија – Како Ангела Меркел го доживеа поразот на германските фудбалери 🙂

 

 

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1