Се разведуваат Том Круз и Кејти Холмс


Иако важеа за еден од најскладните парови во Холивуд – на бајката и дојде крајот. Парот решил да се разведе, тврдат неколку американски таблоиди повикувајќи се на блиски извори на парот.

Според нив Кејти денеска ќе ги поднесе документите за развод. Сеуште не се знае која е причината и што се случило толку драматично за двојката да се одлучи на брз развод.

Според таблоидите Том е тој кој што го иницирал разводот, а Кејти уште утре ќе се исели од нивната заедничка куќа во нов стан кој веќе го обезбедила за себе. Парот се венча во 2006 тата и ја имаат ќерката Сури.

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1