Фото: Камион сруши кабина на патарината кај Желино


Камион ја демолираше наплатната рампа кај Желино. Според корисниците на социјалните мрежи возачот прелетал за да не плати патарина.

kabina-298x300

Фото – Ѕид на сообраќајниот срам

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1