ФОТО: Кој и предложи брак на Лила Филиповска?


Познатата македонска водителка Лила Филиповска вчера на својот Фејсбук профил објави фотографија на која три момчиња и предложуваат брак.. Под фотографијата таа напиша Незнам, што знам.. Дали годинава водителката ќе рипне во тавче останува да видиме.

10892026_10204931336456865_5054102594984351933_n

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1