ФОТО: Која е голата министерка која го урна интернетот?


Оваа гола министерка објави провокативни фотографии и го урна интернетот.

Едита Арадиновиќ ја сметаат за една од најзгодните млади пејачки во регионот. Членката на групата „Министерки“ нема проблеми со голотија, а тоа уште еднаш го покажа со објавување на провокативна фотографија.gola-ministerka

Имено на фотографијата се гледа пејачката која е целосно разголена и на себе има само танга гаќички, а зад неа е маж кој ја „обвиткал“ со мускулестите нозе. Со оглед ека Едиа има долгогодишна врска сосема е јасно дека токму тој е на фотографијата.1gola-ministerka

Малку е да се рече дека оваа фотографија предизвикал  лавина коментари на социјалните мрежи.

Инаку Едита на нашата публика и е позната по дуетот со Северина за песната „Уно моменто“. Таа еи сто така родена сестра на фолк пејачката Инди.3gola-ministerka 2gola-ministerka

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1