ФОТО: Купете си ајфон на Зелен пазар – ефтини се!


Скопските зелени пазари се познати по добрата снабденоста. Едноставно нема што нема, па може да се најдат и најновите производи на ЕПЛ.500ajfon

 

На социјалните мрежи се врти фотографија од кошница со јаболка во која има неколку кутии од ајфон, додека името на сортата е едноставно наречено „Ајфонка“.

Цената за оваа „Ајфонка“ не ни е позната, но доколку сакате да си набавите зелена јаболка од оваа сорта, веднаш појдете на зелен пазар.

ZaSe.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1