Кралицата на екстремните перверзии ги откри сите детали!


Порно актерката Беладона своевремено беше кралица на екстремниот секс. Со години беше во депресија, а неколку пати се обиде да изврши самоубиство.15.01.belladonna-702x336-640x306

Бившата порно актерка Беладона во 2012 година објави дека ја напушта порно индустријата и нема повеќе да снима „филмови за возрасни“. Нејзините фанови тоа го примија со жалење, а во едно неодамнешно интервју за медиуми, таа откри зошто заминува во пензија.

Во својата кариера Беладона сними повеќе од 350 порно филмови, а беше позната по екстремните перверзии и важеше за жена со неверојатни сексуални вештини и искуство

Постаро интервју со славната порно актерка

Глумеше во групни секс сцени, екстремни оргии, а откри дека не престана да снима порничи ни за време на бременоста, поради што западнала во тешка депресија.

Се зборуваше дека имала неколку обиди за самоубиство. Тешко дека постои некоја перверзија која не ја про(еба)ла и снимила во својата кариера. Таа изјави дека се срами поради нештата кои ги правела.

Една од причините поради кои ја напушти порно индустријата е добивањето на анален херпес, поради кој стравува дека може да се прошири на остатокот од нејзиното тело.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1