ФОТО: Лепа Брена го „посвои“ непризнаениот син на Мирослав Илиќ


Лепа Брена се обидува на сите начини да го ублажи непријатното однесување  и изјавите на Мирослав Илиќ кон неговиот вонбрачен син Девин и неговата мајка Марија Антоновиќ.lepa brena miroslav ilic

Мирослав им се доверил на пријателите дека ќе побара неговата колешка да одговара пред надлежните органи бидејќи тврди дека Девин Антоновиќ е неговиот син.

Иако вонбрачниот син на Мирослав Илиќ веќе извесно време престојува во Белград со надеж дека конечно ќе успее да го запознае својот татко, пејачот упорно одбива да има било какви врски со Девин Антоновиќ.vonbracen-sin-ilik

Сепак престојот во Белград, на Девин и неговата мајка го разубавува Лепа Брена со нејзиното семејство. Речиси целото време го поминуваат заедно и веќе толку се зближиле што таа Девин го гледа како член на своето семејство.

-Да се менува гума на минус десет! Кога имаш супер деца Виктор и Девин – напишала Брена до споделените фотографии на Твитер.lepa-brena-3

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1