ФОТО: Мајка го натерала сопругот да ја силува нејзината ќерка за да забремени


После повеќе неуспешни обиди да остане бремена, Мисти добила ужасна идеја дека Гери би можел да ја силува нејзината 15-годишна ќерка од првиот брак за девојката да забремени.

Мајка на една 15-годишна девојка е уапсена откако се дознало дека на сопругот му дозволила повеќе пати да ја силува нејзината ќерка од првиот брак.majka-monstrum-504x630

33-годишната Мисти Мачиншок сакала да има дете со својот втор сопруг Гери, но тоа со месеци не им успевало.

После неколку неуспешни обиди, Мисти добила ужасна идеја дека Гери би можел да ја силува нејзината 15-годишна ќерка од првиот брак за девојката да забремени.

Додека давала исказ во судот, Мисти признала дека првите неколку пати ја држела ќерката за рака додека очувот ја силувал, како и дека Гери се обидувал на нејзината ќерка да и` „направи дете“ неколку пати неделно, пишува Daily Mail.siluva-503x630

 

Мајката планирала на пријателите да им каже дека нејзината ќерка останала бремена откако се „заиграла“ со некои момци на забава во нивниот дом во Пенсилванија.

Мајката е осудена на затворска казна од 15 до 30 години, а несреќната девојка ќе биде дадена на посвојување.

Нејзиниот 29-годишен сопруг Гери Мачиншок, кого го запознала преку вебстраната Onlinebootycall.com ќе биде осуден овој месец.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1