ФОТО: Македонка ќе учествува на избор за Мис еротика


Нашата најпозната старлета во Бугарија, Драгана Спасовска ќе учествува на 11 декември на изборот за Мис еротика во Софија, пренесува порталот Пулс 24.

Порталот потврда добил  директно од Драгана Спасовска, нашата најпозната старлета во Бугарија, дека таа ќе учествува на 11 декември на изборот за мисс еротика во Софија.

Таа на своите верни обожаватели преку порталот им испратила неколку фотографии.

Па погледнете ги и подгответе се да ја поддржиме нашата Драгана во нејзиниот обид да победи на овој избор…

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1