Гинеколог ставил порно фотка на визит карта (Фото)


Српскиот гинеколог др Немања Аранџеловиќ решил да се рекламира и си направил визит карти. На визит картата има лого на клиниката во која работи но и порно фотка од женски полов орган. Да се знае што работи човекот 🙂

Лекарот изјавил дека направил само мал број како финта, на шега, но визитката се најде на интернет.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1