ФОТО: Македонски полицаец фатен зад грмушка


Вака се маскираат сообраќајците во Македонија, кога користат радар. навистина е премногу кога ќе почнаат да скокаат од зад грмушки со радарот во раце. 

patrola

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1