Видео: Скопски Водопади, нова туристичка атракција – Протече скопската Железничка станица


По дождот вчера вечер протече кај железничката станица. Порталот Среќа.мк на шега го нарече скопски водопади.

Screenshot_29Најновата скопска туристичка атракција, се наоѓа на самата железничка или градска и меѓуградска автобуска станица, како љубите така. Од тајни извори, дознавме дека се стреми да ги помине и водопадите на Нијагара 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1