ФОТО: Маж хоспитализиран со штикла забиена во главата


Мажот по жестоката караница со својата сопруга добил силен удар по главата, а штиклата од кондурата со која бил удрен заглавила во неговиот череп.shtikla-vo-glava

Инцидентот се случил во Саудиска Арабија.

Ова воедно е и прв ваков случај,а  според локалните медиуми докторите биле во неверување кога пациентот пристигнал во болницата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1