ФОТО: Морбидно- Објавена фотографијата на ќерката на Витни Хјустон на смртна постела


Дневниот лист „National Enquirer“ заработи бројни навреди кога вчера објави насловна страница на која е покојната Боби Кристина Браун на смртна постела.hjuston1

Ќерката на Витни Хјустон сликана е како лежи како лежи во кревет во коматозна состојба и тоа само неколку дена пред смртта, односно на 26 јули. Снимката ја направил некој од членовите на семејството и ја продал на весникот.

Поради оваа гнасна фотографија изби војна помеѓу семејствата Хјустон и Браун, со расправа околу тоа кој бил тој што се дрзнал на ваков чекор.

„National Enquirer“ преку цела насловна ја ставија фотографијата на Боби како лежи покриена со ќебе со наслов: СВЕТСКА ЕКСКЛУЗИВА: Ќерката на Витни – последна фотографија“. На истата страна има и фотографија на која мајка и е во ковчег.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1