Младоженец ја тужи својата сопруга за ИЗМАМА откако ја видел БЕЗ ШМИНКА!


Еден младоженец одлучил да ја тужи својата новопечена сопруга откако прв пат ја видел без шминка.

Утрото по венчавката во Алжир, мажот се разбудил и се шокирал кога ја видел сопругата без шминка.45-660x300

Емиратес 24/7 пишува дека во прв момент помислил дека тоа не е неговата жена, обвинувајќи ја дека е крадец. Потоа утврдил дека тоа е истата жена која ја оженил ден порано.

Затоа одлучил да ја тужи за измама и психолошка болка, „претставувајќи се поубава отколку што е“. Поради тоа бара 20.000 долари отштета.

На суд рекол дека без шминка не можел да ја препознае.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1