ФОТО: Му го удрил автомобилот и му оставил порака во која пишувало…


Излегувајќи во рикверц му го удрил автомобилот и заминал, но оставил порака која е за пофалба.

– Ви го удрив автомобилот излегувајќи во рикверц, повикав полиција 3 пати и никој не се јави. Бидејќи се брзав, морав да одам. Барајте ме на овој број. Се извинувам, стоело во пораката.

udr-poraka

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1