ФОТО: Најискрената понуда за брак во Македонија


Досега бевме сведоци на многу јавни и интересни запросувања, но не и на вакво интересно, уникатно и искрено запросување.

Ќе се омажиш ли за мене, иако станам голем колку фрижидерот? Вака најискрено ја праша момчето својата љубена, која нормално се согласи.

Foto – Kurir

prosenje brak

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1