Тамара збесна: Од која града сакате да ми грицнете (Фото)


Дали Тамара сериозно ги сфаќа обвинувањата дека градите и се фотошопирани или не, пресудете самите.

Таа на својот Фејсбук профил постави уште една фотографија од календарот на Пелистерка, дело на Чедо Поповски. Таа под фотографијата напиша дека оние кои се сомневаат можат да бираат од која фотошопирана града ќе и грицнат.

Епа бирајте..

2tam.jpg500 tamara (2)

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1