ФОТО: Не се сурфа на нет додека се работи – Јелена Розга се појави во Службен весник на РМ


Еве зошто не треба да чатувате додека работите.

jelena-rozga-vo-sluzhben-vesnik-na-rm-109854-640x605

ФОТО: Off.net.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1