ФОТО: Ова е ќерката на Путин која се крие од јавноста


Московскиот новинар тврди дека “тајната” ќерка на Владимир Путин е бизнисменка, научник и убавица со акробатски вештини!

Екатерина Тихонова, според тврдењата на новинарот Олег Кашин, е една од ќерките на рускиот претседател Владимир Путин.

Тврди дека таа го користи моминското презиме на нејзината мајка и дека раководи со Московскиот универзитет.president-putin-marriage-over-.si

Како што пренесува Дејли мејл, Екатерина (28) е научник, акробат и располага со буџет од повеќе од милијарда евра.

Новинарот Олег Кашин, храбро тврди дека жената има неколку лица, а дека едно од нив е – потпретседателка на конфедерацијата “Акробати Рок енд Рол”.putin4

Роденденот на Екатерина се поклопува со официјалниот датум на раѓањето на една од ќерките на Путин.

Екатирана како татково име го навела “Владимир”, па така изгледа дека оваа приказна навистина “држи вода”.

Рускиот претседател не крие дека  има ќерки по име Марија и Екатерина, но сепак одбива да открие нешто повеќе за нивните животи.

putin3 putin2

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1