ФОТО: Ова е ќерката на Сталоне


Ќерката на славниот актер Силвестер Сталоне прерасна во вистинска убавица. Таа се пробива на светската модна сцена

stalone stalone kjerka

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1