Исчезналo малолетно девојче од Скопје


Девојче од Скопје старо 15 години завчера вечерта излегло од дома и не се вратило.

Случајот го пријавила нејзината 33-годишна мајка вчера во 16 часот, соопштува МВР, велејќи дека се трага по тинејџерката.

192 policija

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1