Фото: Ова се кандидатите за најубави македонци – кој ви се допаѓа?


Борбата за титулата “Најубав македонец” е во тек, гласањето е на На facebook на посебната facebook страната.

Еве дел од кандидатите – што мислите кој е најубав ???

 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1