Фото: Ова се ќерките на Еди Марфи


Од неодамна ќерките на познатиот актер Еди Марфи работат како фотомодели, а сега се објавени и нивни разголени фотографии. 

19-годишната Шајн и 24-годишната Бриа, ги објавиле најновите фотографии на своите профили на Instagram. Реакциите на светските медиуми на провокативната фотосесија се дека девојчињата „брзо пораснале“.

Шајн и Бриа се ќерки на Еди Марфи од бракот со поранешната сопруга Никол Марфи.

 marfi

marfi1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1