ФОТО: Пајак проба да крене луксузен Хамер во Скопје – еве како помина


Скопската Пајак служба беше повикана да го дигне овој Џип во Градскиот парк во Скопје. По повеќе од половина час, вработените во службата конечно сфатија дека супер луксузниот џип Хамер, едноставно е претежок за да може да го подигне овој камион чиј лимит е до 5 тона, објави Сител.

Фото – Сител/Махим

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1