Фото: Пајакот направи парче во Градски парк


Погленете како пајак службата направи парче во Градскиот парк во Скопје. Сите непрописно паркирани возила околу паркот беа казнети.

Foto – ZaSe.mk

pajak wpid-20141120_115024-picsay

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1