Исповед: „Поради маж ми станав проститутка“ (ВИДЕО)


Ги осудував проститутките, но не знаев дека и јас ќе станам една од нив… Вака ја започнува својата исповед жената која раскажува како поради нејзиниот маж станала проститутка.modelprost

Но видеото не е она што очекувате да го видите, туку носи моќна порака. Погледнете за да видите за што станува збор.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1