ФОТО: Павел Атман стана татко, Ана роди син


Ракометарот Павел Атман кој ги брани боите на Металург денеска стана татко.

pavel

Неговата сопруга Ана на свет го донесе малиот Мајк. Ова е прва принова за двојката која е заедно неколку години. Како што дознавме сопругата на ракометарот, Ана, се породила во Скопје во ,,Моја Болница,,

moja bolnica2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1