ФОТО: По кавга со девојката легнал на пат – го прегазил автомобил


По караница со девојката, 26-годишниот Никола Г. револтиран легнал преку стариот Батајнички пат кај Белград и додека таа го убедувала да стане, автомобил му преминал преку главата.

Никола преживеал, но Брза помош со тешки повреди и со обемно крвавење го пренела во ургентен центар на реанимација, јави српскиот Телеграф. Возачот, кој со поголем автомобил го прегазил несреќникот, избегал од местото.

policija srbija soobrakjaka

50000Policija-17-

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1