Фото: Погледнете која позната пејачка си сади кромид и марула …


Поп ѕвездата Емина Јаховиќ, ги изненади своите обожаватели.

Иако живее многу раскошно, се бави со дизајн и има гламурозни настапи и спотови, тешко е да се замисли пеачката во бавча каде одгледува зеленчук.

Таа во својот двор почна да го одгледува она што сака и се допаѓа, а тоа е органски зеленчук.

Салати од мојата мала, органска бавчичка. И еден мал посетител – напиша Емина под фотографијата коментирајќи го и мачето кое се најде тука.Screenshot_122

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1