ФОТО: Полициско комбе пропадна во дупка во Аеродром


Фотографија од полициско комбе заглавено во дупките полни со вода по улиците низ Аеродром, објави Фејсбук групата „Аеродром во моето срце“.

-Почнаа и полициските возила да пропаѓаат во дупките низ #Аеродром!, пишува на групата.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1