ФОТО: Полициско комбе се заби во рекламно пано


На Фејсбук групата Ѕид на сообраќајниот срам објавена е фотографија на која може да се види полициско комбе како удрило во рекламно пано. Очигледно, комбето на полицијата било превисоко.На Фејсбук групата Ѕид на сообраќајниот срам објавена е фотографија на која може да се види полициско комбе како удрило во рекламно пано. Очигледно, комбето на полицијата било превисоко.policisko-kombe-640x853

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1