Фото: Порака до комшијата што му ги украл гаќите


🙂 🙂 🙂 🙂 Jасна порака до соседот кој му ги украл гаќите додека се сушеле 🙂 🙂 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1