Видео: Будење со вриштење


За ноќта на вештерките другарите одлучиле да се пошегуваат со него.

Ставиле страшни маски и влегле во собата каде спие.

Почнале да испуштаат звуци кои го разбудиле. Кога ги отворил очите хорор на неговото лице и страшен врисок кој траел неколку секунди се додека не сватил дека се работи за шега.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1