ФОТО: Потегот на најзаљубениот Македонец


За љубов, некои луѓе прават се.

Така и овој Македонец заљубен во убавата Елена. Тоа решил да им го покаже на сите, па направил билборд со нејзина слика и едноставна порака „Елена те сакам“.

Не знаеме од кој град е Елена, но фотографијата поставена на Твитер беше доволна да го прогласиме нејзиниот обожавател за најзаљубен Македонец.

elenatesakaam

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1