ФОТО: Само во автобус во Скопје – Жешкото време го прави и ова


На социјалната мрежа Фејсбук, поточно на страната на Ѕидот на сообраќајниот срам оваа фотографија стана хит.

Маж се возел во автобус носејќи на долниот дел, само долен веш. Некој вели дека сликата е направена во Скопје, а некој го одрекува тоа.

Како и да е, навистина непријатна ситуација.

skfotos

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1