Пронајдено тело на 45 годишен маж во градски автобус


Непознат маж пронајден е денес на последното столче во автобус во Белград, пишуваат српските медиуми.
telo policija soobrakjaka
Телото го пронашол возачот и веднаш пријавил во полиција. Според информациите се работи за маж на околу 45 годишна возраст
На телото нема траги од повреди. Се работи на утврдување на идентитетот и причините за смртта
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1