ФОТО: Само во Скопје – Хотелски папучи се продаваат на пазарче


За само 50 денари можете да си купите оригинални хотелски папучи на зелено пазарче.

Фото Сител

papuci-1-640x480

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1