ФОТО: Се омажи новинарката на МТВ Катерина Топалова


Новинарката Катерина Топалова од МТВ, вчера ја прослави својата луда ноќ со избраникот Дејан Дејаноски со кој неколку години се во врска. На изненадување на присутните Топалова ги покажа своите вокални способности и со песна ја започна забавата.

topalova-svadba

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1