За ова ќе немате објаснување – истргна делови од тело среде парк (Видео)


iluzija-criss-angelChristopher Nicholas Sarantakos, познат под уметничкото име  Criss Angel, е американски магионичар и илузионист.

И овој пат направи нешто со што ги остави подзинати и преплашени присутните

– погледнете го видеото

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1