ФОТО: Селфито на Артан Груби со играчите на Јувентус


Шегите на сметка на пратеникот од редовите на ДУИ, Артан Груби никако да престанат.

Шегобијците овој пат направиле фотографија на која Груби стои пред едно стадо со зебри, а врз сликата на албански јазик напишале „Со играчите на Јувентус“.grubijuve-630x421

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1