ФОТО: Северина е бремена?


Северина со последната фотографија ја заитересира јавноста, бидејќи на прв поглед изгледа како да е бремена.

Не сме навикнати да ја гледаме Северина со ваков струк, а и стомакот е тука секако.

Просто се наметнува прашањето- дали е на пат нивното прво заедничко дете со новиот сопруг Игор Којиќ?

– Северина жено, зрачиш со позитивна енергија, дали е тоа стомак или твоето здолниште не измами?- ова е само еден од многубројните коментарите на оваа фотографија, која за кратко време собра огромен број на лајкови.

Останува да се види дали Северина наскоро ќе го потврди или ќе го демантира ова нагаѓање.severina dubai

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1