Фото: Што се крие во надвозникот кај Бит Пазар?


Зад убавите и шарени реклами кои се поставени на надвозникот на Бит пазар, се крие сосема поинаква, дури и застрашувачка слика. Скалите искршени, лифтовите не се функција, насекаде мириса на урина, а ѓубре има насекаде.

Фото – СкопјеИнфо.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1