Фото: Си нарачала капут од Кина – еве што добила


И оваа девојка е една од “жртвите“ на он-лајн шопингот од Кина. Таа си нарачала прекрасен сив капут, а добила лоша верзија на истиот.

kaput kina

 

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1