ФОТО: Смок од 3,5 метри фатен во Стајковци


Жителите на скопско Стајковци фатија смок долг 3,5 метри. Читател на „Курир“ ja испрати оваа фотографија од смокот кој изгледа застрашувачки.

Foto - Kurir.mk

Foto – Kurir.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1